Onko Imunitātei

Citokīnu inducēto killer šūnu terapija.

Citokīnu inducētajām killer (CIK) šūnām galvenā iezīme ir dubultā T-šūna un NK šūnām līdzīgais fenotips. Šī unikālā T-šūnu un NK-šūnu spēju kombinācija rada spēcīgu un plaši MHC neierobežotu pretvēža citotoksicitāti pret plašu vēža šūnu klāstu.

Atšķirībā no citām imūnajām šūnām (piemēram, T-limfocītiem), kas var iznīcināt tikai inficētas un ļaundabīgas šūnas, kurām ir “sarkanie karodziņi” (piemēram, MHC un antivielas), CIK ir iespēja identificēt un nogalināt inficētas šūnas un vēža šūnas – ar vai bez šiem “sarkanajiem karodziņiem”. Šis faktors pastiprina ātru un objektīvu imūnsistēmas reakciju.

CIK atsevišķi vai kombinācijā ar citām terapijām ir pierādījušas sevi kā drošu un efektīvu terapiju klīniskajā praksē.

CIK  šūnām ir augsts citotoksiskais potenciāls pret plašu audzēja veidu klāstu. Pierādīts, ka CIK šūnu ārstēšana pilnīgi mazina audzēja slodzi, pagarina izdzīvošanas ilgumu un uzlabo dzīves kvalitāti pat progresējošās slimības stadijās.

Kāpēc pacienti izvēlās uz citokīnu izraisītu killer (CIK) šūnu balstītu imūnterapiju?

CIK terapija kombinācijā ar ķīmijterapiju ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti, pagarina mūža ilgumu un mazina iespējamās blakusparādības .

CIK šūnas ir ļoti pievilcīgs imūnterapijas metožu pielietojums pret citiem audzējiem un hemataloģijā . Tos var viegli paplašināt, un tie ir droši, jo, lai iegūtu ļoti lielu daudzumu citotoksisko šūnu, tiem nepieciešami tikai GMP kvalitātes citokīni .

CIK šūnas ir uzrādījušas daudzsološus rezultātus klīniskajos pētījumos, uzrādot labus drošības un panesamības resultātus gandrīz pilnīgas GVHD aktivitātes trūkuma dēļ pat alogēnā vide .

Zvani (+371) 67 229 522 vai aizpildi pieteikumu konsultācijai jau tagad.

Pieteikties uz konsultāciju