google-site-verification: google623c3bb57037c6c4.html
Matu, nagu un ādas veselība

Laba pašsajūta – starojoša pārliecība!

Nav brīnums, ka sievietes un vīrieši piešķir lielu nozīmi matu stāvoklim – mēs to bieži uztveram kā savas identitātes atspoguļojumu, kas apzīmē pašapziņu un rūpes par sevi. “Slikto matu diena” bieži nozīmē, ka tā būs slikta diena, un, ka jūsu mati vienmēr izskatās pārāk taukaini vai sausi, pārāk smalki un izskaloti vai sausi un pūkaini, tad tas var būtiski ietekmēt jūsu pašcieņu. Matu ražošanas cikls ir nepārtraukts atjaunošanās un veidošanās process, tādēļ mēs nodrošinām jums infūziju, lai veiktu ķermeņa rezervju papildinājumu – matu, nagu un ādas vitalitātei. Terapija sastāv no viena infūzijas maisiņa, kas satur matiem, nagiem un ādai nepieciešamās aminoskābes, cinku un B vitamīnu kompleksu.

Dažu vitamīnu un minerālvielu trūkums gandrīz nekavējoties var ietekmēt mūsu matu un nagu stāvokli, tāpēc mēs esam pārliecinājušies, ka tie ir neatņemama šīs infūzijas sastāvdaļa. Piemēram B vitamīni ir būtiski veseliem matiem, kā arī nagiem un ādai, Aminoskābes ar antioksidējošām īpašībām, uzlabo imunitāti, aizsargā smadzeņu veselību un veicina organisma attīrīšanos. Cinks nepieciešams DNS sintēzei, šūnu reprodukcijas procesam, kas notiek matu ražošanas ciklā. Cinks var pat palīdzēt jums tikt vaļā no blaugznām.

Intravenoza infūzija1 terapija3 terapiju kurss5 terapiju kurss
Matu, ādas un nagu veselībai61€175€278€
Ietaupījums6€23€

Uzsākot terapijas kursu nepieciešama ārsta konsultācija – konsultācijas cena 50 EUR vērtībā par 40 min konsultāciju.

Svarīgi!

Infūzijā ir tikai recepšu preparāti, kurus drīkst nozīmēt tikai reģistrēts ārsts. Terapiju var uzsākt pēc klātienes konsultācijas, kurā ārsts, novērtējot pacienta vispārējo veselības stāvokli, nozīmēs piemērotu terapiju.

Zvani (+371) 67 229 522 vai aizpildi pieteikumu konsultācijai jau tagad.

Pieteikties uz konsultāciju
× Sazināties! Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday