Ozona Autohemoterapija

Laba pašsajūta – starojoša pārliecība!

Ozona terapija medicīnā ir izmantota kopš Pirmā pasaules kara un veiktie pētījumi gan in vivo, gan in vitro pētījumos atklājuši, ka tai ir vairāki veselību veicinoši efekti, tostarp imūnsistēmas modulēšana, asinsrites uzlabošana, mikroorganismu, tostarp baktēriju un vīrusu, iznīcināšana un skābekļa piegādes un patēriņa uzlabošana.

Ozona autohemoterapija tiek izmantota arī organisma atveseļošanai. Tas noņem hroniska noguruma sindromu, atjauno darbaspējas un miegu, uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spēju.

  • veicina imūnsistēmu,
  • aptur baktēriju, sēnīšu, parazītu un vīrusu attīstību,
  • samazina iekaisuma procesus organismā.

Ozona terapija – tā ir augstiefektīva bezmedikamentu ārstēšanas metode. Medicīniskais ozons iekļūstot šūnās, mobilizē organismu un tā aizsargspējas, iznīcina slimīgās baktērijas, vīrusus (ieskaitot hepatītus A,B un C), herpes, kā arī patogēno sēnīšu sporas. Labvēlīgi ietekmējot organismu, tas izvada sārņus, toksīnus, taukvielas un atjauno zarnu trakta mikrofloru. Ozons uzlabo asinsriti un mikrocirkulāciju. Tas nozīmē – vitāli būtiska tiem, kas slimo ar aterosklerozi, varikozo vēnu paplašināšanos, kuņģa čūlu un divpadsmitpirkstu zarnas iekaisumu.

Lai panāktu ievērojamus rezultātus tiek izmantots medicīniskais ozons, tādu slimību ārstēšanā, kā laima, cukura diabēts, ateroskleroze, hronisks hepatīts, herpes.

Maksimāli izmantojot ozona īpašības ķermeņa labā, mūsu klīnikā ozona terapiju veic, ozonu nogādājot tieši asinsritē (autohemoterapija), tā sasniedz terapeitisko efektu. Pēc ozona terapijas ķermenis ir pilns enerģijas, un prāts ir pilns dzīves spara, kas ikdienā ir vitāli nepieciešams. Vispārējās veselības veicināšanai un hroniskas saslimšanu gadījumā ārstēšanai, ieteicams to kursa veidā. Ārsts atkarībā no konkrētā mērķa terapijai nosaka ozona koncentrāciju apmeklējumu biežumu un skaitu, turklāt hroniskas slimības gadījumā ozona terapija neaizstāj pamatterapiju un ir lietojama kā papildu taktika.

  • Piesātina audus ar skābekli, kas samazina tūsku, zilumus un sāpes no ievainojumiem, un paātrina dzīšanu.
  • Palielina ATP ražošanu, kā rezultātā iegūst vairāk enerģijas un ātrāku atlabšanu.
  • Aizkavē cukura anaerobās fermentācijas sākšanos šūnā, samazinot pienskābes uzkrāšanos.
  • Oksidē pienskābi, palīdzot novērst muskuļu sāpes.
  • Novērš un ārstē saaukstēšanos un gripu, kā arī uzlabo imunitāti.
  • Novērš nepieciešamību pēc antibiotikām, aizsargājot zarnu floru.
  • Palielina hormonu ražošanu līdz optimālam līmenim, novēršot nepieciešamību pēc mākslīgiem steroīdiem.
Ozona terapija1 terapija3 terapiju kurss5 terapiju kurss
Lielā autohemoterpija50€145€225€
Rektāla ozona insufflācija40€120€200€

Uzsākot terapijas kursu nepieciešama ārsta konsultācija – konsultācijas cena 50 EUR vērtībā par 40 min konsultāciju.

Svarīgi!

Ozona terapija ir medicīniska manupulācija, kuru var nozīmēt tikai sertificēts ārsts. Ārsts izvērtē pacienta vispārējo veselības stāvokli, un nepieciešamos asins analīžu rezultātus, nozīmē terapijas devas un lietderīgo terapijas kursa ilgumu.

Zvani (+371) 67 229 522 vai aizpildi pieteikumu konsultācijai jau tagad.

Pieteikties uz konsultāciju