google-site-verification: google623c3bb57037c6c4.html
Sievietes un vīrieša veselībai

Laba pašsajūta – starojoša pārliecība!

Visas organisma sistēmu darbības ir cieši saistītas savā starpā. Uzturvielu nepietiekamība var ietekmēt daudzu šūnu funkcijas, var rasties dažādi bioķīmiski blakusprodukti, tas nozīmē, ka kādā brīdī vesels orgāns vairs nespēj veikt tam paredzētās funkcijas.

Tā sauktais “klusais iekaisums” un ikdienas stress ietekmē virsnieru funkciju, kas tiešā vai pastarpinātā veidā atkal sūta atbilstošus signālus uz dzimumšūnām. Izrādās, pat insulīns, aizkuņģa dziedzera hormons, tieši ietekmē olnīcu darbību.

Dažādu riska faktoru samazināšana palīdz saglabāt labu spermas kvalitāti, kas ir īpaši svarīgi, ja ir vēlme ieņemt bērnu. Taču to var uzlabot arī piegādājot ķermenim nepieciešamās uzturvielas, aminoskābes, vitamīnus un citus mikroelementus.

Šis infūzijas ietver sevī dažādu nukleīnskābju un B vitamīnu kompleksus. Nukleīnskābes ir būtiskas dažādās bioloģiskajās lomās gēnu kodēšanā, dekodēšanā, regulēšanā un ekspresijā. Kopā ar lipīdiem, olbaltumvielām un ogļhidrātiem nukleīnskābes ir viena no četrām galvenajām makromolekulām, kas nepieciešamas visām zināmajām dzīves formām. B grupas vitamīniem piemit pretnovecošanās ietekme, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu veselību, endokrīnās un nervu sistēmas darbību. Aktīvi piedalās šūnu vielmaiņas procesos.
Intravenoza infūzija1 terapija3 terapiju kurss5 terapiju kurss
Sievietes veselībai96€275€436€
Vīrieša veselībai96€275€436€
Ietaupījums12€43€

Uzsākot terapijas kursu nepieciešama ārsta konsultācija – konsultācijas cena 50 EUR vērtībā par 40 min konsultāciju.

Svarīgi!

Infūzijā ir tikai recepšu preparāti, kurus drīkst nozīmēt tikai reģistrēts ārsts. Terapiju var uzsākt pēc klātienes konsultācijas, kurā ārsts, novērtējot pacienta vispārējo veselības stāvokli, nozīmēs piemērotu terapiju.

Zvani (+371) 67 229 522 vai aizpildi pieteikumu konsultācijai jau tagad.

Pieteikties uz konsultāciju
× Sazināties! Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday