Onko Imunitātei

Intravenoza infūziju terapija ar vitamīnu C

Lai sasniegtu terapeitisko līmeni asinīs, audos un orgānos, intravenozo vitamīnu C ievada arī parenterāli (nekairinot zarnu traktu un aknas). Lai lielākā apjomā bojātu onkoloģiskās šūnas un ietekmētu pacienta dzīves kvalitāti – vitamīnu C lietoto intravenozi papildus citām imunitāti modelējošām terapijām.

Infūziju terapija ar vitmīnu C pozitīvi ietekmē vispārējo pašsajūtu, kā arī mazina citu sistēmatiskās ārstēšanas terapiju radītās blaknes un simptomus.

Vitamīna C infūziju terapija palīdz samazināt iekaisuma procesus ķermenī.

Pēdējās desmitgades laikā ir palielinājies I / II fāzes klīnisko pētījumu skaits, pārbaudot augstu C vitamīna devu drošību un efektivitāti kā ārstēšanas metodi dažādiem vēža slimniekiem kā monoterapiju vai kombinētu terapiju. Praktiski visi pētījumi parāda vēža slimnieku dzīves kvalitātes uzlabošanos, samazinot sāpes un aizsargājot normālos audus no ķīmijterapijas izraisītās toksicitātes. Turklāt C vitamīns parāda sinerģisku efektu, ja to kombinē ar staru un ķīmijterapiju.

Svarīgi!

Lai sasniegtu terapeitisko efektu vitamīnu C ievada tieši asinsritē (intravenoza infūzija), kurā Vitamīns C darbojas arī kā pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis, tas ir apstiprināts zinātniskiem pētījummiem. Lai palīdzētu tiem, kas cieš no akūtu vai hronisku sāpju simptomiem, vitamīns C ir lieliska papildterapija citām ārstēšanas metodēm.

Zvani (+371) 67 229 522 vai aizpildi pieteikumu konsultācijai jau tagad.

Pieteikties uz konsultāciju